KONST / Litografier / Färglitografi 9735160
nr 973 5160
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Peder Duke (1938-2003), 161/200, signerad 1986, motivet: 40x55
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 19:17:23
3/8 22:38:00
100 kr
9/8 19:38:13
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke